Sektory biznesu

Korzystając z rozwiązań Jupiter i Apple, z powodzeniem wprowadzisz cyfryzację w swojej firmie. Stwarzamy nowe możliwości przekształcania procesów i struktur biznesowych – szczególnie w obszarach mediów, handlu detalicznego, usług i opieki zdrowotnej. Dzięki nowym, cyfrowym procesom biznesowym zapewniasz decydujące korzyści w konkurencji krajowej i międzynarodowej.

Media

Przedsiębiorstwa medialne i produkcyjne muszą być coraz bardziej elastyczne, kreatywne i indywidualnie reagować na oczekiwania odbiorców oraz włączać nowe wymagania rynkowe do procesów produkcyjnych i biznesowych. Cyfryzacja i sieciowanie produkcji telewizyjnej umożliwia pracownikom dostęp do danych, które są udostępniane w firmie w dowolnym czasie i miejscu. Dzięki temu każdy pracownik może szybko i efektywnie wykonywać swoją pracę.

Handel detaliczny

Stale rosnąca konkurencja ze strony sklepów internetowych wywiera coraz większą presję na stacjonarną sprzedaż detaliczną. Aby pozostać konkurencyjnym, sektor detaliczny musi mieć mocne strony, łączyć prawdziwe doświadczenie zakupowe i bezpośredni kontakt z klientem z najnowszymi możliwościami technologicznymi. Zoptymalizuj doświadczenia zakupowe swoich klientów dzięki inteligentnym rozwiązaniom w zakresie POS, wielokanałowości, informacji o klientach i analizach klientów.

Usługi i konsulting

Dzięki inteligentnym rozwiązaniom dla sektora usług zwiększasz efektywność swoich pracowników i trwale obniżasz koszty. Pracownicy mogą szybciej dotrzeć do miejsca pracy i otrzymywać informacje kontekstowe w czasie rzeczywistym w celu przeprowadzenia analizy błędów.

FMCG

Duże korporacje z rozproszoną strukturą  pracowników to ogromne wyzwanie dla zarządzających nimi managerów.. Mac pasuje do prawie każdego środowiska biznesowego. Apple Business Manager ułatwia działom IT zarządzanie urządzeniami, konfigurowanie ustawień oraz dostarczanie aplikacji i treści. Oznacza to, że pracownicy mogą w pełni korzystać z Maca natychmiast po jego rozpakowaniu. Potężny sprzęt połączony z intuicyjnym oprogramowaniem i najlepszymi aplikacjami zwiększającymi produktywność w branży. Daj swoim pracownikom możliwość jak najlepszej pracy dzięki produktom, które kochają.

Auto-Moto

Dynamicznie rozwijający się rynek motoryzacyjny stoi cały czas przed wyzwaniami nowych rozwiązań i technologii, aby służyć swoim użytkownikom. Firma Apple nieustannie szuka nowych rozwiązań dla rynku auto-moto. CarPlay to lepszy i bezpieczniejszy sposób korzystania z telefonu iPhone w samochodzie, który pozwala skupić się na drodze. Po połączeniu telefonu iPhone z funkcją CarPlay można uzyskiwać wskazówki „krok po kroku”, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości, słuchać muzyki i nie tylko.

Farmacja

Doskonała produktywność. Zaawansowana ochrona. Łatwość zarządzania. Istnieje wiele powodów, dla których warto korzystać z komputerów Mac w firmach. Wybierając odpowiednie urządzenia zwiększasz produktywność w swojej firmie. Intuicyjna obsługa, wysoka niezawodność i różnorodność aplikacji zapewniają, że Twoi pracownicy mogą osiągnąć więcej z komputerem Mac.

Medycyna

Coraz więcej szpitali w Polsce znajduje się pod ogromną presją kosztów i wydajności. Aby przetrwać w tym środowisku, digitalizacja jest niezbędnym środkiem. Aby sprostać związanym z tym wyzwaniom, szpitale potrzebują między innymi nowoczesnych urządzeń, kompleksowych zabezpieczeń i wydajnej sieci.