Nasi partnerzy technologiczni

Współpracujemy z wiodącymi markami, aby połączyć najlepszy sprzęt z oprogramowaniem i usługami. Wymagania rynku multimedialnego zmusiły nas do specjalizowania się w technologiach przechowywania danych, ich katalogowaniu i przesyłaniu. Rozwiązania mobilne stawiają nowe wyzwania wobec sieci bezprzewodowych (WiFi), narzędzi do zarządzania (MDM) i automatyzacji wdrożeń (DEP).

Bez wiarygodnych i sprawdzonych partnerów w zakresie sprzętu komputerowego, sieci i oprogramowania nie bylibyśmy w stanie budować rozwiązań dla klientów, których sukces jest podstawą naszego powodzenia.

Wszystko w jednym miejscu

Jesteśmy w stanie spełnić, nawet najbardziej specyficzne wymagania techniczne. To wszystko dzięki łączeniu produktów od wielu dostawców i znajomości rynku. Współpracując z Jupiter-Integration klienci mogą liczyć na kompleksową usługę i wsparcie, zarówno naszych ekspertów, jak i partnerów biznesowych.

Usługi naszych partnerów zapewniają miejsce do przechowywania danych, infrastrukturę sieciową, dostarczają narzędzi do budowy specjalistycznych rozwiązań. Jako Autoryzowany Sprzedawca firmy Apple pomagamy klientom lepiej wykorzystać możliwości zakupionych produktów.

Nasi partnerzy