Nasi partnerzy technologiczni

Współpracujemy z wiodącymi markami, aby połączyć najlepszy sprzęt z oprogramowaniem i usługami. Wymagania rynku multimedialnego zmusiły nas do specjalizowania się w technologiach przechowywania danych, ich katalogowaniu i przesyłaniu. Rozwiązania mobilne stawiają nowe wyzwania wobec sieci bezprzewodowych (WiFi), narzędzi do zarządzania (MDM) i automatyzacji wdrożeń (DEP).

Bez wiarygodnych i sprawdzonych partnerów w zakresie sprzętu komputerowego, sieci i oprogramowania nie bylibyśmy w stanie budować rozwiązań dla klientów, których sukces jest podstawą naszego powodzenia.

Wszystko w jednym miejscu

Jesteśmy w stanie spełnić, nawet najbardziej specyficzne wymagania techniczne. To wszystko dzięki łączeniu produktów od wielu dostawców i znajomości rynku. Współpracując z Jupiter-Integration klienci mogą liczyć na kompleksową usługę i wsparcie, zarówno naszych ekspertów, jak i partnerów biznesowych.

Usługi naszych partnerów zapewniają miejsce do przechowywania danych, infrastrukturę sieciową, dostarczają narzędzi do budowy specjalistycznych rozwiązań. Jako Autoryzowany Sprzedawca firmy Apple pomagamy klientom lepiej wykorzystać możliwości zakupionych produktów.