Apple Business Manager

Apple Business Manager (ABM) w połączeniu z systemem Mobile Device Management (MDM) umożliwia firmom efektywne i uproszczone zarządzanie urządzeniami Apple.

Dzięki naszej ofercie, Twoja firma może łatwo rejestrować urządzenia w Apple Business Manager, co jest pierwszym krokiem do ich personalizacji i pełnej kontroli za pomocą systemu Mobile Device Management.

Skontaktuj się

Co zyskasz

Jak działamy

1. Wybierasz urządzenia z naszej oferty.

2. Rejestrujemy je dla Ciebie w Apple Business Manager.

3. Urządzenia są gotowe do przypisania w Twoim systemie Mobile Device Management

Wsparcie Jupiter na każdym etapie współpracy

Po dodaniu do MDM urządzenia mogą być dalej automatycznie konfigurowane i zarządzane zgodnie z wymaganiami Twojej firmy

Jupiter zapewnia komfort użytkowania przez długi czas po wdrożeniu. Doświadczenie skoncentrowane na pracownikach Oferując swoim pracownikom program wyboru produktów, zobaczysz natychmiastowe korzyści, takie jak zadowolenie użytkowników końcowych z pracy, a także wzmocnienie oferty HR w pozyskaniu talentów i zatrzymaniu pracowników.

Program rejestracji urządzeń (Apple Business Manager – AMB), który pomaga firmom i instytucjom edukacyjnym wstępnie konfigurować urządzenia iOS i komputery Mac i dzięki temu łatwiejsza jest integracja z własną infrastrukturą IT. Uczestnicząc w programie rejestracji urządzeń firmy Apple, Jupiter umożliwia Twojej firmie: Wdrażanie urządzeń w swojej infrastrukturze bez większego wysiłku działu IT i udostępnianie ich użytkownikom w prekonfigurowany sposób. Automatyczne przypisywanie nowych urządzeń do serwera MDM (Zarządzanie urządzeniami mobilnymi) i możliwość przypisywania profili przed dostarczeniem do późniejszych użytkowników. zakładanie kont e-mail, konfigurowanie połączeń VPN i instalowanie programów – tuż po rozpakowaniu urządzeń, bez konieczności konfiguracji każdego urządzenia przez dział IT. Nadzór nad wszystkimi urządzeniami bezprzewodowo i zmiana ustawień i praw dostępu w ciągu kilku sekund za pośrednictwem zdalnego dostępu z pomocą serwera MDM.

Dzięki programom do obsługi administracyjnej Apple i rozwiązaniu do zarządzania urządzeniami mobilnymi Twój dział IT może bezprzewodowo konfigurować urządzenia Apple, konfigurować konta, ustalać zasady, centralnie kupować aplikacje i dystrybuować je na wybrane urządzenia. Jako autoryzowany przez ABM dealer Apple, Jupiter umożliwia firmom i organizacjom automatyzację procesów wdrażania za pośrednictwem MDM.

Mac, iPhone i iPad można zintegrować z prawie każdą infrastrukturą IT. Dzięki administracji za pomocą opartego na sieci Web Apple Business Manager (ABM) dział IT może administrować urządzeniami, konfigurować ustawienia oraz udostępniać aplikacje i treści. Dlatego dział IT korzysta z centralnego narzędzia, które oferuje wszystkie funkcje niezbędne do poprawy doświadczenia nowych użytkowników Apple. Wystarczy, że pracownik rozpakuje nowe urządzenie i może zacząć od razu – bez konieczności samodzielnego zajmowania się konfiguracją.

Dzięki Apple Business Manager zespoły IT mogą zautomatyzować dostarczanie urządzeń, kupować i dystrybuować zawartość, przypisywać uprawnienia administratora i zarządzać rolami w firmie. Oprócz programów do rejestracji urządzeń i licencji zbiorczych, zarządzanie urządzeniami mobilnymi (Zarządzanie urządzeniami mobilnymi, MDM) jest również płynnie zintegrowane z Apple Business Manager, dzięki czemu administratorzy mogą uzyskać dostęp do wszystkich potrzebnych narzędzi za pośrednictwem centralnego interfejsu i dostarczać urządzenia pracownikom.

Oprócz podstawowej konfiguracji urządzeń Apple, dział IT może personalizować urządzenia Apple i wybierać idealny zestaw aplikacji, które będą adekwatne dla każdego typu użytkownika. Poprzez Zarządzanie urządzeniami mobilnymi (MDM) i Apple Business Manager (ABM) każde urządzenie Apple jest prawidłowo wdrażane i bezpiecznie zarządzane, dzięki czemu Twoi pracownicy maksymalnie wykorzystują możliwości swoich urządzeń Apple.

Oferujemy automatyczną rejestrację Apple Business Manager (ABM) wszystkich urządzeń Apple zakupionych w Jupiter. Korzystając z ABM, nasi klienci mogą skorzystać z bezdotykowego wdrożenia. Urządzenia Apple mogą być konfigurowane automatycznie bez pomocy działu IT, przekazywane bezpośrednio do pracowników i gotowe do użycia od razu po wyjęciu z pudełka.

Kontakt

Radek Tryc
Dyrektor Techniczny
Jupiter-Integration Sp. z o.o.
Apple Authorized Reseller
Apple Authorized Service Provider
+48 667 870 992