Odblokuj z nami swój potencjał rozwoju.

Sprzedaż, integracja oraz serwis urządzeń Apple – wszystko dla Ciebie w jednym miejscu.

O nas

Jako Autoryzowany Sprzedawca i Serwis firmy Apple, Jupiter jest idealnym partnerem do wdrożeń Apple, zarządzania urządzeniami, wsparcia i serwisu Apple.

W firmie Jupiter znajduje się wyspecjalizowany zespół Apple z wieloletnim doświadczeniem, który może poprowadzić Cię i wesprzeć podczas wdrażania rozwiązań Apple i zarządzania urządzeniami użytkownika końcowego w Twojej infrastrukturze IT.

Nasze usługi dostosowane są do każdego rodzaju pracy – rozpoczynając od poznania potrzeb Twojej firmy, przez wdrożenie odpowiedniego sprzętu, po najwyższej klasy naprawy i usługi wsparcia.
Nasz akredytowany zespół może świadczyć usługi IT obejmujące, od doradztwa i projektowania, poprzez instalację i wdrożenie, aż po naprawy, szkolenia i tworzenie kopii zapasowych. Skontaktuj się z nami i zobacz, jak możemy ułatwić Ci życie.

Doradztwo i projektowanie

Wykorzystaj w pełni swoje urządzenia.

Potrzebujesz pomocy we wdrażaniu i zarządzaniu sprzętem Apple zgodnie z zamierzeniami? Możemy pomóc. Możemy również doradzić w każdym aspekcie i specyfice pracy, a także w konfiguracji sprzętu i oprogramowania. Możemy pomóc Ci budować systemy wieloplatformowe – od tworzenia treści, przez dostarczanie, po tworzenie kopii zapasowych, i zapewnić najlepszą możliwą pomoc techniczną.

Kompleksowe rozwiązania dla firm to nasza misja

Nasza oferta dedykowana jest zarówno do działających jak i nowopowstających firm.

Zoptymalizujemy Państwa potrzeby IT. Ważne dla nas jest, aby nasi klienci mogli stworzyć wydajną infrastrukturę IT i oferować swoje własne produkty i usługi wielu potencjalnym klientom. W tych obszarach Jupiter jest silnym partnerem i niezawodnym dostawcą kompleksowych rozwiązań software’owych wraz z produktami Apple dla firm każdej wielkości I ich pracowników.

Państwa firma będzie bardziej skuteczna i konkurencyjna dzięki naszym rozwiązaniom.

Nasi specjaliści B2B zajmą się Twoim projektem, a następnie dokonają wstępną selekcję odpowiedniego sprzętu i oprogramowania, które nadadzą temu projektowi świeżości. Z pomocą naszych partnerów, z którymi współpracujemy oferujemy kompleksowy pakiet dostosowany do Twoich potrzeb IT.

Nasze doświadczenie Autoryzowanego Sprzedawcy Apple, zespół ekspertów, zasięg ogólnokrajowy, wieloletnie doświadczenie z produktami Apple i współpraca z aplikacjami gotowymi do użytku biznesowego sprawiają, że jesteśmy doskonałym partnerem we wdrażaniu, integracji i obsłudze urządzeń Apple w firmach w Polsce.