NASI PARTERZY TECHNOLOGICZNI

Współpracujemy z wiodącymi markami, aby połączyć najlepszy sprzęt z oprogramowaniem i usługami. Wymagania rynku multimedialnego zmusiły nas do specjalizowania się w technologiach przechowywania danych, ich katalogowaniu i przesyłaniu. Rozwiązania mobilne stawiają nowe wyzwania wobec sieci bezprzewodowych (WiFi), narzędzi do za­rzą­dza­nia (MDM) i au­to­ma­ty­zac­ji wdrożeń (DEP).

Bez wiarygodnych i sprawdzonych parnerów w zakresie sprzętu komputerowego, sieci i oprogramowania nie bylibyśmy w stanie budować rozwiązań dla klientów, których sukces jest podstawą naszego powodzenia.

Wszystko w jednym miejscu

Nawet wyjątkowe wymagania techniczne jesteśmy w stanie spełnić, dzięki łączeniu produktów od wielu dostawców i znajomości rynku. Współpracując z Jupiter-Integration klienci mogą liczyć na kompleksową usługę i wsparcie, zarówno naszych ekspertów, jak i partnerów.

Nie wszystkie produkty i usługi naszych partnerów technologicznych pasują do tych od Apple, ale niektóre tworzą z nimi idealny ekosystem. Zapewniają miejsce do przechowywania danych, infrastrukturę sieciową, dostarczają narzędzi do budowy specjalistycznych rozwiązań. Jako autoryzowany sprzedawca firmy Apple pomagamy lepiej wykorzystać możliwości produktów w pracy.

Nasi partnerzy